Twitter Youtube Youtube Phone Mail Pin Plus
Kardelen Yapı

HAKKIMIZDA

Beklentilerinizin ulaşılabilir
olduğu yer...

İzmir,Balıkesir,Konya bölgelerinde 1500'e yakın konut inşaatını hayata geçiren firmamızın temelleri 1992 yılında atılmıştır.

Kuruluşundan bugüne, onbinlerce insanın yaşamına değer katan Kardelen Yılmaz İnşaat, sektöründeki ilkleri sayesinde yaşam alanı anlayışına kattığı yeni boyut ve müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

Kardelen Yılmaz İnşaat; bugün ile geleceğin çağdaş ve modern yaşam alanlarını oluştururken, yatırımcılar için, sürekli büyüyen değer yaratmayı, her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları sunmayı, adı ile anılan güven kavramı ile büyümeyi misyon edinmiş bir firma.

Kardelen Yılmaz İnşaat, yurtiçinde, doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyüyor. Bu büyüme sürecinde bugün olduğu gibi gelecekte de sektörde gerçekleştirdiği öncü projeler ve yeniliklerle, her zaman güvenilir ve garantili yatırım kanalı olmayı hedef biliyor.

22 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar sayısız projeye imza atan Kardelen Yılmaz İnşaat, yalnızca gayrimenkul satışında değil, satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oluyor.

Projelerini hayatı güzelleştirme misyonuyla hayata geçiren Kardelen Yılmaz İnşaat, yaşamda karşılaşılabilecek tüm sorunları, ihtiyaçları ve olası beklentileri en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor.Kardelen Yılmaz İnşaat projeleri, nitelikli konut ve yaşam projesi olma özelliğini taşıyor.

Güvenlik, ekonomi, lüks ve konfordan hiçbir zaman taviz vermeyen Kardelen Yılmaz İnşaat, geçmişten geleceğe, gayrimenkul yatırımcıları için, bölgedeki en hızlı yatırım getirisini yaratma iddiasını da taşıyor.

Gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlarından Kardelen Yılmaz İnşaat, bugüne kadar yurt içinde sayısız projeyi başarıyla tamamlayıp, zamanından önce ve eksiksiz teslim eden bir firma olarak güven sağlıyor.Kardelen Yılmaz İnşaat, vizyonu doğrultusunda, yurtiçinde hayata geçireceği büyük projelerin hazırlıklarını sürdürüyor.

VİZYONUMUZ 1992 yılından bu yana sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve mimari gücümüzle birleştirerek, yurtiçinde doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle ve güçlü adımlarla büyümek, yerli ve yabancı yatırımcılar için her zaman garantili yatırım kanalı olmak ve bu sayede Türkiyenin en çok güvenilen ve tercih edilen ilk üç inşaat şirketi arasında yer alarak ülkemizin menfaatine hizmet eden dev projeler geliştirmektir.

MİSYONUMUZ İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.